Свята Ватра - Свобода (Альбом)
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Свята Ватра – Свобода (Альбом)

Українсько-естонський гурт «Свята Ватра», який цьогоріч святкує десятирічний ювілей своєї творчої діяльності, презентував слухачам свій новий диск під символічною назвою «Свобода». За словами музикантів, для нової платівки було обрано кращі композиції з попередніх релізів, а також нові пісні, які народилися під час новітньої боротьби українців за свою державність.

Етно-рок колектив «Свята Ватра» (Svjata Vatra), засновником якого став колишній учасник відомого українського гурту «Гайдамаки» Руслан Трочинський, має наразі у своєму гандикапі 4 СD і 1 DVD реліз, а також документальну стрічку «Püha Tuli». У своїй творчості музиканти використовують переважно україномовну й естономовну лірику та багато автентичних інструментів з обох країн, серед яких дуда, тромбон, дримба, дерев’яний ріг, сопілка та багато інших, більш звичних музичних інструментів.

Компіляція, зведення та запис нової платівки «Свобода» відбувалися протягом червня 2015 року, а її концертна презентація відбудеться під час Фестивалю автентичної музики у місті Вільянд. Окрім того, музиканти планують вирушити у тур на підтримку нового альбому, який окрім Естонії охопить Україну, Польщу, Канаду, Латвію, Литву, Фінляндію та Угорщину.

Як розповіли учасники «Святої Ватри», спеціально для створення та презентації нового альбому «Свобода» вони отримали фінансову підтримку від міського муніципалітету міста Вільянд, але в результаті витрати сягнули вищої позначки і музиканти пішли у мінус бюджету на 3000 євро. Саме через це, до прес-релізу було додано банківські реквізити, куди всі бажаючі можуть надіслати свою довільну суму вдячності.

Реквізити:
Ruslan Trochynskyi, Swedbank 221055079519, IBAN: EE672200221055079519, SWIFT/BIC: HABAEE2X.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *