Свой Среди – Знала
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Свой Среди – Знала (Кліп)

Павлоградський гурт «Свой Среди» поділився з усіма поціновувачами рок-музики своїм новим атмосферним кліпом до треку «Знала».

«Перед вами дебютна відео-робота творчих керівників арт-студії «Форточка» та гурту «Свой Среди». Знімали лише одним яблуком – пріоритетним було зберегти атмосферу та підкреслити основну ідею треку, а що ще залишається робити, коли в тебе нульовий бюджет?», – посміхаючись задається риторичним питанням лідер гурту Михайло Михайлов, лікар-психіатр, який добровольцем воював у зоні АТО і був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня.

«Сама пісня народилася у 2016 році після повернення з війни. Пісня про дівчинку, яка балансує між втратою та надбанням, безначальним світлом та безкінечною темрявою, втечею та пошуком. Вона про те, що нас береже, та що нас губить», – розповів Михайло «Нотаткам».

Варто зауважити, що трек «Знала» увійде до майбутнього альбому гурту під назвою «Бий барабан», запис якого було розпочато у 2019 році. Слідкуйте за наступними новинами.

Свой Среди – Знала
Свой Среди у FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *