Свой Среди – Моя Родина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Свой Среди – Моя Родина (Сингл)

Рок-гурт «Свой среди» з міста Павлоград днями оприлюднив у соціальних мережах свій новий україномовний сингл «Моя Родина», який був присутнім у репертуарі колективу вже досить давно. До слова, в тому числі і з його допомогою, учасники альтернативної команди успішно подолали стадії відбору та півфіналу музичних змагань Dockers ROCK Battle і вже у цю середу (27 червня 2018 року) боротимуться за перемогу у конкурсі. Відтак, якщо вам сподобається новопредставлена композиція «Моя родина», за кілька днів ви матимете чудовий шанс почути її наживо, підтримавши тим самим музикантів команди «Свой среди».

За словами фронтмена гурту Михайла Михайлова, хоча ця композиція і була придумана досить давно, записано її було вже в актуальному на сьогоднішній день складі гурту. «Пісня «Моя родина» була написана за кілька років до початку війни. Вона про відчуття національного духу та національної ідеї – «воля і рівність», причетність і відповідальність кожного з нас до дечого значно більшого, при всіх наших слабкостях. І, напевно, вона є спробою показати, що це об’єднує людей», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Свой среди».

Варто зауважити, що «Моя родина» – одна з пісень майбутнього повноформатного альбому гурту, матеріал для якого вже фактично повністю готовий. Втім, музиканти вирішили максимально приділити увагу якості запису майбутнього лонг-плею, а це, як відомо, вартує грошей. Тому вже зараз усі охочі меломани можуть підтримати команду, придбавши їхні попередні релізи за допомогою офіційних медіа-майданчиків, або просто поділившись роботами «Свой среди» із друзями.

Свой Среди – Моя Родина

Свой Среди у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *