Світлотінь - Вільний (Відео)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Світлотінь – Вільний (Відео)

Молодий рок-гурт «Світлотінь» із радістю ділиться зі своїми слухачами першим студійним релізом колективу – синглом «Вільний». Хлопці зізнаються, що вони дуже довго до цього йшли, багато працювали та готувалися. Гурт, який розпочав своє існування у 2008 році, переживши численні зміни у складі, почав повноцінну творчу діяльність близько трьох років тому, а перші її результати ми вже зараз можемо бачити перед собою.
Саму композицію «Вільний» було написано досить давно колишнім вокалістом формації, який наразі приймає участь в АТО у якості бійця сумнозвісної 51-ї бригади. Саме там, почувши пісню у супроводі звичайної акустичної гітари, інші бійці відзначали її силу та енергетику, яка не раз допомогла хлопцям у піднятті бойового духу. Музикантам почали надходити прохання вояків записати цю пісню студійно, а вони у свою чергу негайно почали втілювати цю ідею в життя.
Щодо відеоряду до зазначеної композиції, то він являє собою своєрідну хронологію національно-визвольної боротьби новітньої України – від перших людей під стелою на Майдані і до вибухів у зоні антитерористичної операції. Ролик було створено завдяки небезвідомій групі українських кінематографістів BABYLON’13.
Сьогодні склад гурту «Світлотінь» виглядає наступним чином: Віталій Пархоменко (вокал), Іван Швая (вокал, бас-гітара), Дмитро Левчук (гітара) та Артем Теодорович (гітара).

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Світлотінь, музика українською, украинская музыка, Світлотінь – Вільний, новий кліп, 2014, євромайдан, Небесна Сотня, АТО


Вашей фирме требуется профессиональное ведение бухгалтерского учета и внедрения программы 1С бухгалтерия? Специалисты компании Inforce помогут сделать ваш бизнес еще более результативным и эффективным. Более 1000 успешных предприятий и 12-летний опыт на рынке говорят сами за себя!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *