Світлана Тарабарова - Хочу жити без війни (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Світлана Тарабарова – Хочу жити без війни (Кліп)

Молода українська виконавиця Світлана Тарабарова, чия минула актуальна композиція «Повертайся живим» вже стала справжнім хітом нашого медійного простору, представила своє нове, також присвячене нагальній ситуації в нашій державі творіння – пісню із промовистою назвою «Хочу жити без війни» та відеокліп до неї.

Над новим кліпом працювала команда OpenHead Studio, на чолі із режисером Дмитром Котовцем та креативним продюсером Євгеном Славкінським. Відео знімали у декількох містах України: Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську – різних географічно, архітектурно та атмосферно, проте поєднаних однією важливою метою – жити без війни.

Головними героями цього кліпу стали звичайні діти, задля яких, за словами співачки, варто будувати, а не руйнувати. Світлана Тарабарова сподівається, що цей відеоряд, поєднаний із музикою, посилить і без того потужний посил нової композиції «Хочу жити без війни».

«Ми разом з усією країною, затамувавши подих, чекаємо миру. І ми готові боротися за нього кожен день. Найголовніше, що ми хотіли сказати цією піснею та цим відео, що заради майбутнього наших дітей ми просто зобов’язані вистояти до кінця. Я вірю – мир настане вже зовсім скоро», – зазначила Світлана.

Теґи: Українська музика, Світлана Тарабарова, Хочу жити без війни

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *