Святослав Вакарчук – Знову
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Святослав Вакарчук – Знову (Кліп)

«Знову» – перша пісня нового проекту Святослава Вакарчука під назвою «Оранжерея». Для створення композиції «Знову» бас-гітарист «Океану Ельзи» Денис Дудко і клавішник Мілош Єліч взяли в руки акустичні гітари, а сам Вакарчук зіграв на фортепіано.

«Знову» – це особиста історія, яка адресована всім і кожному, нелегкий монолог при світлі свічок із келихом червоного вина, звернений до таємничої і мовчазної співрозмовниці. Відео до нової пісні Святослава Вакарчука зняв режисер Олександр Коршак, а локацією для кліпу стала оранжерея в національному комплексі ВДНГ. Одним із продюсерів відео виступила донька Вакарчука – Діана Фонарьова.

Святослав Вакарчук розповів, що в процесі підготовки нового альбому «Океану Ельзи» йому прийшла ідея проекту, в якому «нові пісні будуть звучати так, як ми би грали їх не на велетенському стадіоні, а будучи звичайними вуличними музикантами».

Після новорічних свят на нас чекає вихід третього за рахунком сольного альбому Святослава Вакарчука у рамках проекту «Оранжерея», а навесні автор і його команда представлять свій музично-театральний проект у рамках українського туру. Власне, за допомогою музичного кліпу «Знову», ми можемо уявити, що саме очікує на глядачів весняного туру проекту «Оранжерея».

До речі, Святослав Вакарчук також додав, що в програму концертів «Оранжереї» потраплять кілька нових пісень, а також «домашні» версії треків «Океану Ельзи» та деякі інші відомі композиції «які ви вже давно знаєте, але ще не чули у такій інтерпретації».

Святослав Вакарчук – Знову

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *