Свентояр – Крашен вечір
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Свентояр – Крашен вечір (Кліп)

Пропонуємо вам відволіктися від похмурої осінньої погоди та хоча б на п’ять хвилин перенестися до мальовничих місцин автентичної української природи! І хоча новий кліп харківського гурту «Свентояр» під назвою «Крашен вечір» знімали буквально трохи більше місяця тому, контраст у кадрі та за вікном, погодьтеся, вражає.

Український фольклор та слов’янські вірування в цілому завжди були сповнені чималою кількістю надприродних явищ – тут рясно представлені лісові мавки, відьми, лісовики, русалки, домові тощо. Всі вони у повір’ях гармонійно уживалися з людьми, доповнюючи та формуючи велику народну культуру. У своєму новому відео, відзнятому на українську народну пісню «Крашен вечір», учасники колективу «Свентояр» прагнули продемонструвати це єднання природних явищ із людиною, безперервний зв’язок стародавніх часів і сьогодення.

На цьому сюрпризи від учасників «Свентояр» не закінчуються, адже при прослуховуванні пісні багато хто зможе упізнати мотиви треку Boiler від американських альтернативщиків Limp Bizkit. Саме завдяки цій новій роботі, за словами музикантів, вперше відбулось поєднання творчості відомої ню-метал команди з класичним слов’янським фольклором.

Над свіжим роликом «Крашен вечір» працювали спеціалісти студії Solaris Film: камера, монтаж, бекстейдж – Владислав Редькін та Ольга Ляшенко. Грим та макіяж – Гордієнко Юлія, костюми – Катерина Кафтанова. Ролі лісових мавок виконали дівчата з харківської танцювальної трайбл-спільноти Full Moon.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *