Сваордар – Demo
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Сваордар – Demo (EP)

Представляємо вам одних з останніх романтиків української hard’n’heavy стилістики – молодий гурт «Сваордар» з міста Корець, що на Рівненщині, заснований досвідченими музикантами, колишніми учасниками проектів «Аскольд» і «Земля Мерцани» Романом Скрипником (автор і виконавець пісень) та Андрієм Нагорним (гітарист і аранжувальник). Для того, щоб не видаватися у своїй творчості голослівними, музиканти одразу ж записали та оприлюднили у мережі свій перший демо-EP, до якого увійшло чотири авторські композиції – «Скандинавія», «Кузня ілюзій», «Фаворит графині» та «Мідгард Земля», з яким ми, власне, сьогодні і пропонуємо вам ознайомитись. Робота над згаданим міні-альбомом проходила на місцевій студії звукозапису SLrecords.

«Сваордар» як окрему музичну одиницю було засновано лише у жовтні 2015 року. За словами музикантів, в основу творчості їхнього нового гурту було закладено ведичну слов’янську культуру, поєднану з такими музичними напрямками, як hard-rock та heavy metal із деякими відгалуженнями до супутніх жанрів. Авторство логотипу новоствореного проекту належить Андрію Микитенко, за що хлопці висловлюють йому величезну подяку.

Наразі учасники гурту «Сваордар» у повному складі знову засіли на все тій же студії SLrecords та максимально сконцентровано працюють над новим музичним матеріалом, та обіцяють оприлюднити результати своєї творчої роботи вже найближчим часом. Не пропустіть наступні прем’єри та долучайтесь до офіційних спільнот проекту у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *