Sva Da Ra – Исток
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sva Da Ra – Исток (EP)

Презентуємо вам шість колоритних творів, виконані трьома різними слов’янськими мовами, приправлені традиційними індійськими наспівами та об’єднані в дебютний міні-альбом «Исток» молодого харківського етно-проекту Sva Da Ra. Музичний матеріал свіжого EP за своєю суттю є сучасною обробкою старовинних народних пісень, одна з яких російська, дві українські, одна болгарська та ще дві композиції, створені з використанням індійських співів chanting. Автором музики, виконавцем багатьох партій та саунд-інженером виступив засновник формації Денис Зубарєв.

«Дебютний реліз «Исток» увібрав у себе напрацьований впродовж кількох останніх років матеріал, тому тут можна почути й індійські наспіви поруч із традиційними українськими мотивами. Мета нашого ЕР – не просто збирання або консервування фольклорної спадщини, а її фактичне переосмислення. Ми впевнені, що маємо зробити цей спадок доступнішим та зрозумілішим для максимально широкої слухацької аудиторії. Даним релізом ми хотіли показати, наскільки сучасно та цікаво може звучати народна пісня, і, здається, нам це вдалося!» – розповіла «Нотаткам» вокалістка Sva Da Ra Юлія Шевель.

Основна робота над музичним контентом EP-релізом відбувалася на домашній студії звукозапису музикантів, а також на харківській студії NC Records (запис вокалу). Наразі команда Sva Da Ra вже планує роботу над подальшим матеріалом, а також має на меті познайомити зі своїм дебютним міньйоном якомога більшу кількість потенційних слухачів. Отже, знайомтеся, слухайте, завантажуйте та коментуйте новий EP від Sva Da Ra за нижчевказаними посиланнями, а також слідкуйте за новинами гурту у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *