Superkeks - PopPunk (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Superkeks – PopPunk (Кліп)

Пропонуємо вам у важкий ранок понеділка підняти собі настій новим позитивним відео від музикантів чернівецького гурту Superkeks під назвою PopPunk. Свій новий кліп хлопці знімали в орендованому в селі Зруб-Комарівський будиночку, де, власне, і відбувались всі головні події відео.

Робота над треком PopPunk та відеосупроводу до нього проходила на засадах максимального ентузіазму учасників гурту за допомогою їхніх друзів та колег по музичному цеху. Всі слова подяки та вдячності за допомогу у зйомках було скомпільовано музикантами в одне backstage відео, яке ви можете переглянути за наступним посиланням.

Як розповів нашому сайту гітарист Superkeks Богдан Волошин, однією з головних проблем у підготовці до зйомок стали пошуки неодмінного атрибуту поп-панківської атмосфери – червоних стаканчиків в американському стилі. Їх зрештою передала музикантам їхня подруга з Кракова.

Варто додати, що композиція PopPunk є абсолютно новою в репертуарі гурту Superkeks та увійде у другий за ліком EP-реліз колективу, який має побачити світ до Нового року. Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого гурту в соцмережах, адже на цьогорічний літній сезон та осінь у них вже заплановано декілька потужних live-виступів.

Теґи: Українська музика, український рок, Superkeks

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *