Superkeks – НеАльбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Superkeks – НеАльбом (EP)

Буковинські поп-панки з гурту Superkeks записали та оприлюднили у мережі свій новий трьох-трековий EP-реліз, який, задля того, щоб відкинути зайві питання, обачно назвали «НеАльбомом». До студійної роботи над свіжим матеріалом хлопці приступили на початку листопада 2015 року і практично два повні місяці не висовували носів зі студії звукозапису AlexSound. Музиканти Superkeks зазначають, що робота під керівництвом звукорежисера Олександра Рогожевського проходила дуже легко завдяки його майстерності та професіоналізму, ефект від яких слухачі зможуть самостійно відчути під час прослуховування беззаперечно якісного «НеАльбому».

«Ми ж обіцяли вашому сайту що випустимо ЕР до Нового Року, ось і виконали обіцянку, – жартує лідер Superkeks Богдан Волошин. – Ми вже встигли охрестити цей ЕР повним перезавантаженням гурту, адже тут і нові композиції і дещо оновлене звучання. Перша композиція «Відчуваєш» – про зламане кохання, друга «Той Хто Ти Є» – про внутрішні проблеми людини, а заключна «Останній шанс» є, напевно, найбільш загадковою з усього міні-альбому – її можна трактувати по-різному, тож нехай кожен сам відшукає у ній свій особистий сенс».

Вже зовсім скоро чернівчани збираються приступити до роботи над новим матеріалом і вже планують свої найближчі живі виступи. Окрім того, Superkeks мають на думці відзняти матеріали відео-блогу для того, щоб показати слухачам життя гурту зсередини.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *