Sunrise – Дар
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sunrise – Дар (Сингл)

Маємо цікаву новинку для всіх тих, хто любить надшвидкісну енергію power metal стилістики, а також високо цінує україномовну лірику музичних композицій – столичний гурт Sunrise, вдало поєднавши ці обидва аспекти, підготував для слухачів прем’єру свіжої пісні «Дар». Даний сингл тільки-но сьогодні з’явився у мережі та став третьою за ліком піснею рідною мовою у репертуарі команди. Нагадаємо, що до неї були дві бонус-композиції «Дух Всесвіту» та «Ілюзія Життя» до альбомів Trust Your Soul (2009) та Liberty (2007) відповідно. А от остання лонг-плей платівка Sunrise була позбавлена такого приємного додатку, тож музиканти вирішили видати його окремим інтернет-синглом.

«Все що віддав, те повернеться», – стверджують у тексті пісні учасники формації та радять слухачам завжди із мудрістю сприймати чергування чорних та білих життєвих періодів, адже навіть після самої темної ночі, рано чи пізно, на небосхилі обов’язково зійде сонце. Саме такий життєствердний та мотивуючий меседж увібрав у себе трек під назвою «Дар», прем’єра якого, окрім соціальних мереж, відбулася також на хвилях радіо «Рокс».

Нова пісня «Дар» стала першим релізом, виданим музикантами Sunrise спільно з лейблом Moon Records, про початок співпраці з яким команда оголосила напередодні. Як ви вже зрозуміли, це означає, що композицію можна не тільки слухати online, але і придбати на всіх популярних майданчиках з продажу музичного контенту, підтримавши тим самим колектив.

Українська музика: Sunrise – Дар

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *