Sunguns - Тобі
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Sunguns – Тобі (Альбом)

Декілька днів тому світ побачила дебютна платівка львівського acoustic-pop проекту Sunguns під назвою «Тобі», яка вмістила в себе одинадцять авторських треків. Цікаво, що виданий на фізичному компакт-диску альбом «Тобі» буде відрізнятися за кількістю пісень від свого презентованого в Інтернеті брата та вміщуватиме декілька додаткових бонусних композицій. Також розширена версія платівки вже зовсім незабаром стане доступною на сервісах iTunes та GooglePlay.

«Це наш дебютний альбом і ним ми хотіли показати людям не тільки сам стиль, в якому ми працюємо, а й щирі емоції, які були вкладені в нього протягом всього періоду запису, – розповів нашому сайту учасник Sunguns Роман Савицький. – Ми не дарма супроводжуємо випуск альбому фразою «Ці звуки лиш тобі…», адже хочемо підкреслити цим висловом, що всі наші композиції адресовані кожному слухачу особисто. Наш рецепт – багато лірики, багато щирих емоцій та трохи легкості».

Наразі музиканти планують невелику серію концертів-презентацій у Львові та за його межами, а після цього в найближчих планах гурту значиться зйомка кліпу на одну з пісень альбому «Тобі».

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Тарас says:

    Ну і де ж хоч якесь посилання на альбом, щоб хоч щось слуханути??

    1. Виправив, дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *