SUN-UP – Дотик
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

SUN-UP – Дотик (Сингл)

Ранковий дебют на «Нотатках»: до вашої уваги перша оприлюднена пісня під назвою «Дотик» від новоствореного львівського хіп-хоп проекту SUN-UP, заснованого подружжям. Саме вони, Анатолій та Оля Козак, написали чуттєвий текст новопредставленої композиції, музику до якої створили спеціалісти GL production.

«Ідея пісні визрівала у нас доволі довго, кілька місяців ми не наважувались втілити її у життя, але нарешті набралися сміливості та випустили своє «пташеня» у світ! Це наш перший вихід у світ як гурту SUN-UP. Головний меседж композиції – це, безперечно, почуття. Здається, так просто, але водночас так надважливо! Бути комусь потрібним, відчувати ніжність, любов та тепло – це те, що потрібно абсолютно кожному. Тому маємо надію, що наш музичний «Дотик» зігріє слухача у похмурі холодні дні та подарує радість!» – діляться з читачами нашого сайту музиканти.

За словами учасників SUN-UP, творчих планів на майбутнє у них наразі, м’яко кажучи, вистачає, зокрема, вони планують провадити чимало експериментів зі звучанням. Просто зараз пара працює над другим авторським синглом, який обіцяє бути драйвовим та запальним, дочекайтесь!

SUN-UP – Дотик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *