Stone Chariot

Stone ChariotСпрямовані гранжовою атмосферою американської альтернативної сцени та підковані чималим музичним досвідом виступів в багатьох різнопланових гуртах, молоді, амбітні та загартовані музичною творчістю львів’яни об’єднались в єдину формацію під назвою “Stone Chariot“.
Ідея створення нового музичного гурту прийшла до гітариста Андрій Звіра, до якого трохи згодом приєднався виходець з Тунісу з українськими коріннями Таєб Аніс, який тривалий час співав у кавер-проекті “Cover Jam”. Квартет виконавців доповнили бас-гітарист Ілля Орлов, відомий за виступами у гуртах “АННА”, “I Gave Back” та “Latur” та барабанщик Олександр Гладищук із гурту “Глибоко Дихай”.
І от, четверо друзів спрямували всю свою творчу наснагу на написання нового потужного матеріалу, який би зміг вдало заповнити майже пустуючу нішу українського гранжу. Варто зазначити, що за рік свого існування новостворений колектив вже встиг відіграти свою концертну програму на сценах таких масштабних фестивалів, як “Захід 2012” та “Завантаження 2012”, а також стати хедлайнером цьогорічного львівського Tatoo Fest-у.
Звісно, окрім концертної діяльності, велику увагу було приділено також студійній роботі, перші результати якої було нещодавно оприлюднено. Дебютним записаним творчим напрацюванням став сингл під назвою “Serenity Preyer“, який заклав гарний початок у списку музичних доробків “Stone Chariot“. За словами учасників проекту, зовсім скоро слухачі зможуть ознайомитись із ще декількома студійно зведеними композиціями, а трохи згодом, у планах музикантів присутня і зйомка відеокліпу на перший сингл.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/115905406″ params=”color=45423f&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *