Стівен Кінг - Містер Мерседес (Аудіокнига)
Аудіокниги

Стівен Кінг – Містер Мерседес (Аудіокнига)

Незважаючи на те, що Стівен Кінг відомий усім як “Король жахів”, у цій книзі ви не знайдете ні жахів, ані містики. Перед вами класичний детектив. Протистояння масового вбивці-психопата та детектива, який пішов на пенсію, але не відмовився від мети розкрити вбивство, скоєне на сірому мерседесі. Чи вдасться йому запобігти ще страшнішій трагедії і самому залишитися в живих?

Білл Ходжес – детектив на пенсії. Він живе один, у нього є донька, але вона мешкає далеко і від неї Білл отримує тільки листівки. Його життя одноманітне і нудне, але з’являється хитрий і розважливий Містер Мерседес. Містер Мерседес, він же продавець морозива та програміст, врізається на великій швидкості на викраденій сірій машині в натовп людей, які стоять перед відкриттям ярмарку вакансії.

Білл починає своє розслідування. Йому допомагає чорношкірий хлопчик і Холлі Гібні, у якої зовсім не прості стосунки не лише з рідними, а й з усім світом. Білл на старості років закохується, але йому не дано насолоджуватися цією любов’ю так довго, як йому хотілося б. Він детектив, час йому спіймати Містера Мерседеса, поки той не підірвав якийсь стадіон, разом із концертом.

Ця аудіокнига – не класичний детектив, де треба вгадувати вбивцю, а швидше психологічний трилер про жахливого маніяка. У романі багато психологізму. Він написаний у фірмовому стилі Кінга: спочатку дії розгортаються повільно, багато міркувань, описів, а ближче до фіналу все закручується у спіраль, сюжетна лінія стискається як пружина.

Це відмінна робота, часом жорстока, часом сентиментальна, в кінці трохи схожа на казку, оскільки тільки там бувають хепі енди, якщо фінал історії можна так назвати.

Стівен Кінг – Містер Мерседес (Аудіокнига)
Читає Сергій Москаленко, актор театру HomoLudens. Замовити інші аудіокниги в озвучці Сергія можна написавши на пошту ukraine.audio.book@gmail.com .


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *