StereoСонце – Відпусти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

StereoСонце – Відпусти (Сингл)

Світ побачила нова, лише друга за ліком студійна композиція молодого гурту StereoСонце під назвою «Відпусти», якою музиканти нещодавно поділилися зі слухачами в Інтернеті. Для тих, хто не знає, одразу ж зазначимо, що вокалістом колективу є Ігор Грохицький, який, до речі, і написав слова та музику свіжого треку. Ігор – переможець телевізійного вокального шоу «Голос країни» під керівництвом свого зіркового тренера Святослава Вакарчука, який неодноразово називав його унікальним вундеркіндом через той факт, що вокаліст гурту StereoСонце ніколи професійно не займався музикою, ба більше – свого часу він був перспективним гравцем футбольного клубу «Динамо Київ». Тоді травма не дозволила юнаку продовжувати свої професійні заняття спортом, але, як виявилось, відкрила українським меломанам талановитого володаря переможного голосу.

Повертаючись до самої пісні «Відпусти», зазначимо, що вона стала дебютом Ігора у якості автора слів та музики. «Із превеликою радістю ділимося з вами нашим другим за ліком синглом під назвою «Відпусти»! Ця пісня є дійсно особливою для мене, адже це мій перший авторський твір. У ньому йдеться про почуття та пов’язані із ними роздуми, про вранішній сон, про емоції, які протягом довгого часу продовжують жити, але яких слід було вже давно позбутись», – розповів лідер StereoСонце.

Учасники гурту відмічають, що в їхньому репертуарі вже назбиралася чимала кількість цікавого музичного матеріалу, який вони планують і надалі записувати студійно та порціонно видавати зацікавленим слухачам. А вже найближчим часом весь цей матеріал звучатиме на великому сольному концерті StereoСонце у Києві, що відбудеться у концерт-холі Happy Place (вул. Попудренка, 1а) вже 13 травня 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *