StereoСонце – Схожий на сніг
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

StereoСонце – Схожий на сніг (Кліп)

Як ви вже могли помітити, достатньо багато часу минуло з моменту надходження останніх новин зі стану гурту StereoСонце, вокалістом якого був переможець телевізійного вокального шоу «Голос країни» Ігор Грохицький. Обставини склалися так, що наразі співак вирішив сконцентруватися на роботі у сольному проекті, але гурт не припинив своєї музичної діяльності та вже готовий ділитися зі слухачами новинками: новою піснею, новим кліпом та, звісно ж, новим вокалістом! Тож віднедавна фронтемном команди можемо сміливо називати ще одного учасника «Голосу», ба більше, фіналіста цього проекту у 2016 році, Антона Якубовського.

Перша пісня, записана в оновленому складі, до якої також було відзнято офіційне відео, носить назву «Схожий на сніг» (слова та музика – Артем Куванніков) та вже є доступною для ознайомлення всім охочим. «Протягом останнього часу, ми зробили чимало важливих кроків для пошуку людини, здатної гідно представити гурт StereoСонце на сцені та поза її межами. Ми дуже хотіли перевершити очікування наших слухачів, підтримати та підняти ще вище планку, задану свого часу Ігорем. Тому ми з радістю представляємо вам нашого нового вокаліста Антона Якубовського та сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю з ним! Щодо нашого першого спільного кліпу «Схожий на сніг», то хотілося би подякувати за нього неймовірно талановитому режисеру Денису Захарову, знаному співпрацею з Джамалою, Онукою, the Maneken та іншими, а також продюсеру та оператору-постановнику роботи, Андрію Маликову. Він, до речі, також має чималий досвід роботи на проектах найвищого рівня («X-фактор», Eurovision Junior), тому сподіваємось, глядачі гідно оцінять нашу спільну роботу», – зазначають на сторінках соціальних мереж музиканти StereoСонце.

StereoСонце – Схожий на сніг

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Slayergirl says:

    Щось це вже якась попса-попсовая, геть соплі-сопліві. Я звичайно все розумію, проте очікувала від цієї групи трохи іншого матеріалу. Цікаво, чи вплинув вокаліст на музику так одразу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *