Stelsi
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Stelsi – Сингли

Музичний гурт Stelsi з мальовничого міста Чернівці, який працює у напрямку сучасної електронної музики з автентичним українським присмаком, наразі активно займається створенням свого нового повноформатного альбому під назвою Electrofolk. Платівка вмістить у себе 12-14 треків формації та стане сьомим повноцінним релізом у дискографії колективу. За словами учасників Stelsi, у стилістичному плані майбутній реліз буде дуже різноманітним – починаючи від укр-хопу та етно-хаузу і аж до потужного електро-панку. І хоча робота над альбомом ще триває, знайомити слухачів із новим матеріалом музиканти почали вже досить давно, почергово оприлюднивши п’ять композицій-синглів з релізу.

Найновіша з них – спільна пісня Stelsi та іншого гурту з чернівецьким корінням Bionik під назвою «Соціальна сітка». Тематикою нової композиції двох команд стала сучасна онлайн-епоха, з усіма притаманними їй плюсами та мінусами. «Соціальна сітка» – це пісня про те, без чого досить важко уявити сучасне життя людей практично усіх вікових категорій. Пісня про соціальні мережі, які з одного боку дозволяють людям розважатися і підтримувати комунікації, що є позитивною стороною, але з іншого боку можуть стати інструментом стеження в руках чи то спецслужб, чи то недругів, що безумовно породжує велику кількість пересторог», – розповів лідер гурту Stelsi Олексій Кухарський.

Трохи раніше слухачам було презентовано інструментальну версію класичного «Запорізького маршу», який музиканти осучаснили та переробили у характерному для себе стилі. Зазначимо, що це була далеко не перша перероблена в іншій стилістиці композиція колективу.

В іншому синглі під назвою «Роялті» хлопці вперше для себе зачепили актуальну соціальну тематику – проблему ставлення влади і суспільства до митців і творчих людей в Україні. «Ця пісня хоч і співається від першої особи, але відображає збірний образ середньостатистичного митця в нашій країні, який творить виключно за власною ініціативою на голому ентузіазмі, не отримуючи нічого у відповідь», – зазначив вокаліст Stelsi.

Ще раніше слухачі мали змогу ознайомитись із ще однією дуетною композицією формації – піснею «Час Минає» (feat «Очеретяний Кіт»), яку було використано у якості саундтреку до рекламного відео ролика одного з мобільних операторів України, та cover-версією відомого хіта Братів Гадюкіних «Місячне сяйво твого тіла» у виконанні Stelsi.

Першою ж ластівкою з майбутнього альбому Electrofolk була пісня «Кредит», яку було представлено у якості синглу разом із двома реміксами та її радіо-версією.

За словами учасників Stelsi, на сьогоднішній день новий альбом завершено приблизно на 80%. І хоча точна дата релізу поки що не відома, маємо надію на якнайшвидшу його презентацію. Так само як і на попередніх альбомах «Там» та «Товариство з Безмежною Безвідповідальністю», музиканти анонсують присутність в Electrofolk-у так званих «скітів», які будуть логічно проводити слухача від одної композиції до наступної, вишиковуючись в одну історію. Диск буде рясно приправлено українською і не тільки етнікою, а також веселими текстами-оповідками.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Чесно сказати, щось (а що саме, не можу збагнути) мені не подобається в їх стилі виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *