Stelsi – Школа DJ-їв
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Stelsi – Школа DJ-їв (Кліп)

«У Чернівецькій міській раді можливо зняти 3 речі: твоє земельне питання з порядку денного, якщо не заніс депутату; мера; кліп гурту Stelsi», – стверджують самі учасники згаданої команди, долучаючи у якості доказу своє нове офіційне відео «Школа DJ-їв». Режисером новинки виступив Олександр Ткачук (MAMAY media), а оператором став Саша Ракоча.

«Кожен другий студент в Україні витрачає 5 років життя заради диплому для батьків», – йдеться у повідомленні від гурту, а як саме музиканти пропонують боротися з цією проблемою, дивіться безпосередньо у динамічній та саркастичній новинці від Stelsi.

«Ця композиція була написана кілька років тому на балконі квартири, яку ми з товаришами на той момент знімали у Чернівцях. Якраз під час нашого вечірнього «чаєпиття» ми і придумали мотив «Не треба універів, не треба ліцеїв, запишіть ви мене у школу DJ-їв» і вже по факту зрозуміли, що це досить концептуальна річ про соціальний пласт проблеми», – розповідають музиканти Stelsi.

Зйомки кліпу «Школа DJ-їв» проходили не тільки у міській раді, а ще й в одному з нічних клубів міста (Loft Bar), де відбувалися тривалі зйомки масовки, танці, «захоплення» гостей клубу «Тигром» (охоронне агентство) та інші елементи шоу. У головних ролях: Данило Грабовський, В’ячеслав та Наталія Панченко. Хореографія: Ваня Величко.

Stelsi – Школа DJ-їв

Google Play
BandCamp
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Вадим says:

    Це просто бомба-ракета! Порадували так порадували!

  2. Андрей says:

    Очень круто, уже на рипите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *