STELSI – Карантинник
Електронна музика, Живі виступи, Матеріали

STELSI – Карантинник (Концерт у форматі 360°)

Електро-денс-панк бенд STELSI презентує перший в Україні віртуальний виступ у форматі 360 градусів! Це оригінальний «карантинник», в якому кожний глядач має змогу відчути себе безпосереднім учасником події і навіть режисером.

Музиканти присвятили цей концерт усім своїм прихильникам, які сумлінно дотримуються вимог карантинної самоізоляції. Трансляція події відбувалася безпосередньо зі студії гурту, де команда зіграла не тільки свої перевіренні часом пісні, але й абсолютно нові треки. Запис даного унікального онлайн-концерту доступний для перегляду і зараз, адже учасники STELSI подбали, щоб цей сорокахвилинний live-сет побачила якомога більша кількість поціновувачів сучасної української музики.

«Ми дуже добре розуміємо, що людям зараз неймовірно важко на самоізоляції. Але ми маємо перебувати у своїх чотирьох стінах для того, щоб перемогти вірус. Через цей карантин багато людей не бачилися наживо зі своїми друзями ось уже понад два місяці. І саме тому ми вирішили здивувати прихильників нашої музики незвичним форматом online-концерту. Ми прагнули, щоб абсолютно кожен глядач зміг максимально зануритися в атмосферу, відчувши себе на звичайному драйвовому концерті», – коментує фронтмен STELSI Олексій Кухарський.

STELSI – Карантинник (360°)
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *