Могили Гарему
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Міцкевич-Стасюк-Гайдамаки – Могили Гарему (Сингл)

«Міцкевич-Стасюк-Гайдамаки» – спільний музичний проект знаного українського гурту «Гайдамаки» та відомого польського письменника сучасності Анджея Стасюка, в основі якого лежать вірші одного з найвидатніших польських поетів Адама Міцкевича з добірки «Кримські сонети». Ідея виконати Міцкевича виникла у киян трохи менше року тому, після одного із виступів етно-рок команди у Люблині.

«У Міцкевічі ми бачимо можливість заповнити одну з тих багатьох канав, які ми вирили по обидва боки річки Буг. Я знаю, що промови у стилі «ми будуємо культурний міст через річку зла» звучать банально і всі вже до них звикли. Тому ми не ставимо за першочергову мету нести у світ ідеї світлої братерської любові, ми просто хочемо показати, що східний кордон також чутливий до народної поезії», – говорить Олександр Ярмола.

Відтак, перший сингл проекту у вигляді пісні під назвою «Степи Акерманські», з’явився у мережі сім місяців тому. Переклад лірики на українську мову здійснив ще один відомий митець – Юрій Андрухович. А сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з новою композицією цієї іменитої творчої колобрації – «Могили Гарему». Загалом проект буде представлений двома мовами: українською і польською, а згадана композиція «Могили Гарему» збагачена ще й кримськотатарською мовою. Додамо, що це один з циклу віршів, які Міцкевич написав, перебуваючи в Криму і Одесі.

Майбутній альбом, за планом авторів, міститиме десять треків та побачить світ вже у січні 2018 року. «Це буде тотально нове віяння, що розбурхає розмірене море вітчизняної та європейської музичної культури!» – коментує продюсер проекту «Міцкевич-Стасюк-Гайдамаки».

Міцкевич-Стасюк-Гайдамаки – Могили Гарему

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *