STASYA - Ми діти
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

STASYA – Ми діти (Кліп)

До вашої уваги нова ностальгічна пісня «Ми діти» від суперфіналістки телешоу «Голос Країни» STASYA.

Це композиція, яка має змусити всіх дорослих людей пригадати моменти свого радісного і безтурботного дитинства.

У новій роботі «Ми діти» авторка оспівує прагнення кожної дорослої людини відновити та знову відчути ту призабуту свободу, яку ми відчували будучи дітьми, граючись та бігаючи босоніж, плекаючи чисті мрії та бажання. Авторка пригадала у пісні безцінні миттєвості, які й зараз можуть наповнити її серце теплотою: тут і вечірня казка від батьків, і дитячі пустощі, і мандрівки в село до бабусі й дідуся.

STASYA - Ми діти

STASYA зазначила, що у дорослому віці люди часто відчувають контролюють за їхніми діями з боку інших людей, відтак далеко не завжди вони можуть бути справжніми.

«Інколи у найвідповідальніші моменти, у час, коли ми маємо приймати різні вагомі рішення, ми прагнемо знову відчути себе дитиною, яку огортають батьківське тепло і захист, дитиною, позбавленою турбот і переживань. Відповідальність, незалежність і маска серйозності – це те, що приховує наше “маленьке я”», – каже STASYA.

Дана композиція покликана надихнути дорослу людину зберегти в середині дитячі, може навіть наївні погляди на життя; пам’ятати дитячу радість, навіть коли на ногах вже взуте “доросле” взуття.

STASYA – Ми діти
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *