СТАСІК – Колискова для ворога
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

СТАСІК – Колискова для ворога (Кліп)

СТАСІК вийшла на розмову про війну.

Виконавиця на псевдо СТАСІК (вона ж Анастасія Шевченко, ветеран війни на Донбасі) презентувала свою третю за ліком роботу під назвою «Колискова для ворога», яка одразу ж викликала ажіотаж у мережі завдяки своїй пронизливості, магічності та глибині. Багато хто зазначав, що дана співанка є нічим іншим, як справжнім закляттям або ж прокльоном.

Дівчина зізнається, що в глибині душі відчуває жалість до ворогів України, адже якщо вони добровільно приїздять помирати на чужину, стає зрозумілим, на скільки погано жилося їм на батьківщині. «Їм простіше вічно спати у чужій землі, аніж спокійно жити на своїй», – каже СТАСІК. І саме тому вона вирішила заспівати «Колискову для ворога».

Авторство слів пісні належить самій Анастасії Шевченко, а музику до них написав музикант зі Санкт-Петербургу Олександр Маноцков. «Написали з Настею колискову. Вороги у нас спільні, так що ось», – коментує Олександр у Facebook.

Ось як відреагували на новинку глядачі:

«До мурашок – страшно, моторошно, сильно…»;

«Тільки ми можемо називати ворогів «вороженьками» і співати їм смертну колискову… Українці – моя дивовижна нація, гідна кращого життя, талановита, співоча. Від цього співу – мороз шкірою»;

«Серце впало… Захоплююсь цією жінкою і ії правдою»;

«Потужне! Але якесь таке зле, недобре… Ну але що ж, не до хороших людей же звертається».

СТАСІК – Колискова для ворога
СТАСІК y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *