СТАСІК – Бій з тінню
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

СТАСІК – Бій з тінню (Кліп)

Як це не дивно, але СТАСІК – це 25 річна дівчина на ім’я Анастасія Шевченко, учасниця бойових дій, акторка театру ДАХ та колишня телеведуча UA: Cуспільне. За її словами, всі вищенаведені факти абсолютно не стосуються нової пісні Бій з тінню, але виконавиця хоче, щоб слухач знав, із ким говорить. Адже музична творчість – це чесна розмова із людьми навколо про конкретні речі.

«Привіт, мене звати СТАСІК і я знову вийшла до вас на розмову. На цей раз я хотіла би поговорити про бій, який кожен із нас веде кожного дня. Це бій всередині себе. Це глобальні війни і локальні сутички зі своїм я, із іншими всередині себе, із цілим світом, із різними правилами, обмеженнями, традиціями, нормами соціуму.

І ось що я помітила: у разі якщо людина йде у цей двобій, бо інакше не може, якщо вона готова взяти всю відповідальність на себе та готова до будь-яких наслідків баталії – перемога у ній невідворотня!

Ідея кліпу належить режисеру Анні Бурячковій. Одна із історій у кліпі — про надвживання всього, про засмічення планети своєі діяльністтю. Тож іронічно, що коли ми намагаємося захистити природу від винищення — ми захищаємо їі від самих себе», – коментує Анастасія Шевченко.

СТАСІК – Бій з тінню
СТАСІК y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *