Stanza – Йде Весна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Stanza – Йде Весна! (Сингл)

Ранкова новинка із яскравим весняним післясмаком від хмельницького гурту Stanza вже очікує на ваші прослуховування! Свіжий сингл під назвою «Йде Весна!» став передвісником скорого видання майбутнього студійного альбому «Крилами», до якого, окрім нового матеріалу, увійде сьогоднішня новинка та ще декілька оприлюднених раніше пісень.

«Гармонія, мелодія та аранжування композиції «Йде Весна!» були написані нами більше року тому. На той час слів до неї не було, адже чітка ідея ще не вималювалась, проте вже було зрозуміло, що це має бути легка та оптимістична пісня. Десь влітку мені написав простий хлопчина з Житомирщини Святослав Тартасюк і запропонував деякі свої вірші для використання в якості текстів. Зазвичай я такого не практикую, це тільки другий випадок використання чужих віршів (у попередньому альбомі це пісня «Ти Підвелась з Колін», слова до неї написала дуже талановита поетеса з міста Городок Жанна Грель). Але мені дуже сподобалась ідея вірша «Йде Весна!» і я попросив дозволу переробити її для нас. Святослав люб’язно дозволив та схвалив результат. Отак і з’явився результат нашої спільної роботи: у нас з’явилась пісня про Весну, про народження нових мрій, надій, кохання, про те, що всі наші попередні сподівання оновлюються та стають сильнішими у цей чарівний час», – розповів читачам Нотаток вокаліст Stanza Андрій Журба.

Окрім вже згаданої нами прем’єри нового альбому команди, в найближчих творчих планах Stanza, звісно ж, значиться його активна концертна презентація публіці, а також видання ще декількох наступних новинок, тому слідкуйте за новинами!

Українська музика: Stanza – Йде Весна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *