Сталевий промінь волі. Добровольці
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Сталевий промінь волі. Добровольці (Збірка)

Перед вами нова добірка патріотичної української музики під назвою «Сталевий промінь Волі. Добровольці», яка стала своєрідним підсумком серії благодійних концертів із однойменною назвою, організованих на підтримку бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Її ідейний керівник та один з авторів – лідер відомого гурту «Сокира Перуна», боєць Добровольчого Українського Корпусу та координатор руху допомоги політв’язням Арсеній Білодуб.

Організатори концертів «Сталевий промінь Волі» ставили перед собою мету не тільки зібрати кошти на потреби наших воїнів, а і морально їх підтримати, згадати добрим словом їхніх полеглих побратимів-героїв. Варто додати, що на компіляції представлені далеко не всі музичні гурти та виконавці, які підтримали цю соціальну ініціативу, а лише певна їхня частка, тож можливо ми з вами незабаром побачимо і другу частину збірки.

«Сталевий промінь Волі. Добровольці» – це композиції дуже стилістично-різних колективів і музикантів, яких об’єднали спільні ідеєю патріотизму, взаємопідтримки та поваги до українських бійців. До збірки увійшли пісні таких відомих гуртів, як «Сокира Перуна», «Кому Вниз», «Мандри», Joryj Kloc, Inferno та інших. Одні з перших презентацій диску відбулися на базі ДУК «Правий Сектор» і полку АЗОВ, а тепер він доступний для всіх бажаючих. Обов’язково придбайте собі власну ліцензійну копію цього унікального видання за посиланням, вказаним трохи нижче.

[fap_track id=”6610″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сергій з Чернігова says:

    Яку же ліцензію треба отримати на популяризацію українських сучасних пісень? Ви шо – гороху об’їлися? Повчіться у тих же москалів. Вони, навпаки, дають людям можливість скачувати і слухати пісні без усіляких ліцензій, якщо хочуть, аби їхню музику слухало якомога більше поцінувачів. А українські співаки – жлоби! То й слухайте самі своє. А я вимушений слухати те, на жаль, що без ліценцій, тобто у відкритому доступі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *