SpivOberta – Нові Мости
Електронна музика, Матеріали, Релізи

SpivOberta – Нові Мости (Альбом)

Сьогодні відбувся реліз нового альбому гурту SpivOberta під назвою «Нові мости». Цей альбом теплий, легкий – не лірика пафосу, а добродушні тексти, що надихають творити, жити й стверджуватись у своїх силах, найкраща терапія, ну й не панацея. Пісні альбому стилістично оформлені за участі електронних інструментів, що надають змогу якнайкраще доповнити образи тексту створивши дружню для слухача атмосферу.

«Темп життя збільшується. Ми як на змаганнях долаємо барикаду за барикадою. Потужні потоки інформації – коктейль із брудних сенсацій, новин із бойових дій, тисячі обездолених дітей, трагедії і провокації, суїциди… що як шторм поряд з усіма особистими проблемами не залишають шансів для посмішки, спустошують наші серця й ми закриваємось у собі.

Кожного дня ми повторюємо мантри «робота-дім-робота», зовсім очевидно вписуючись у філософію суспільства споживання давно зайнявши своє місце в такому ланцюзі виживання. Неважливо хто де, чи серед сірої безнадьоги у спальному районі або у фешенебельних апартаментах, без різниці, все одно на пятестал ми поставили богів-тотемів – на стіні ящик, в прайм тайм підказуючи, який телефон сьогодні в моді, а забитий холодильних гарант спокою. Таке враження, якщо вийдеш за межі такої піраміди, то на твоєму ціннику у супермаркеті буде знижка, як товар, що зіпсувався.

Наш марафон продовжується, постійний стрес постійно нас випереджає, але важливо на фініш обов’язково прийти неодиноким чемпіоном стоячи на горі повалених ворогів, а можливо, в колі друзів: на горі поваги і доброчинності. Не змагатися з усіма, але обов’язково гнатися за своєю мрією!» – коментують SpivOberta.

Роботу над створенням релізу «Нові мости» музиканти розпочали у лютому 2017, більшість пісень були написані у Остіні (Техас), де SpivOberta вже у друге були запрошені на американський фестиваль «South by Southwest» (SXSW), який щорічно проходить починаючи з 1987. Поряд з цим музиканти скористались нагодою взяти участь у фестивалі «UT Explore 2018», який кожного року проходить в Техаському університеті.

Стиль альбому «Нові мости» можна охарактеризувати, як electronic/alternative/dance. Учасники гурту Кирило Вакарєв та Кирило Бавикін впевнені, що електронна музика не вичерпала свої можливості, а продовжує набирати Obertiv. Попри те, що загалом в електронній музиці використовується електронний бас, SpivOberta використовують живий бас, запевняючи, що таким прийомом музика насичується певною динамікою, на відміну від раніше неприроднього запрограмованого звуку. До речі це не перший досвід музикантів в електронній музиці. Вокаліст та семплер гурту Кирило Вакарєв працював з американським виконавцем Adam Ferello, разом з яким випустив у 2016 сингл «Last Dance».

SpivOberta – Нові Мости

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *