SpivOberta – Лови Погляд
Матеріали, Популярна музика, Релізи

SpivOberta – Lovy Poglyad (Сингл)

Хлопці з гурту SpivOberta записали та оприлюднили новий реліз під назвою Lovy Poglyad – це подвійний авторський сингл, який окрім однойменного треку також включив у себе композицію Ty U Moyih Rukah. Обидві пісні були написані влітку 2017 року та нещодавно записані на столичній студії Soundplant. За словами музикантів, вони намагалися зробити дані композиції максимально не схожими одна на одну, відтак у роботі не обійшлося і без залучення фолкових українських мотивів.

«Здебільшого наші пісні про думки, які повсякденно навіюють кожній людині щасливі спогади з життя, з дитинства, про перше кохання, та, звичайно, рідний дім та природу. Сподіваємось, що саме це буде відчувати наш слухач. Головною ідеєю композиції «Лови погляд» є те, що кожний з нас рано чи пізно хоче покинути рідну домівку та почати нове доросле життя чи то в іншій країні, в іншому місті чи деінде. Проте, у певні проміжки часу, кожен відчуває сум за рідним домом та хоче туди повернутися, зарядитися тією життєвою необхідною енергією, яка так потрібна кожній людині. Що стосується композиції «Ти у моїх руках», то це лірична пісня про кохання, про ті незначні моменти, які важливо помічати та цінувати кожен день у своїй коханій людині, переваги, недоліки, рухи, аромат і так далі. Кохана людина завжди є особливою», – розповіли «Нотаткам» учасники SpivOberta.

Разом із тим, вже навесні хлопці обіцяють продовжувати радувати слухачів новим музичним матеріалом та цікавими новинами, тому слідкуйте за публікаціями у соціальних мережах.

Українська музика: SpivOberta – Lovy Poglyad

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *