SpivOberta – Gone Your Way
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

SpivOberta – Gone Your Way (EP)

Друзі, пропонуємо до ознайомлення новий студійний міні-альбом молодого інді-гурту SpivOberta під назвою Gone Your Way, в якому музиканти сумістили звучання у стилі фанк, поп-елементи та фольклорні деталі. Загалом до свіжого EP, записаного на столичній студії SoundPlant, увійшло чотири авторські композиції команди (дві україномовні та дві англомовні), а також ввідний intro-трек.

«Основна мета нашого міні-альбому Gone Your Way – продемонструвати слухачам та поціновувачам якісної музики з усього світу, що завдання доцільно приправити сучасні музичні жанри частинкою національної культури є цілком реальним. У своїх композиціях ми використовуємо українські народні інструменти на зразок сопілки і тамбурину, а також, звичайно, тексти українською мовою. Роботу над релізом було розпочато у березні 2016 року в Остіні (Техас, США), де ми виступали на фестивалі SXSW 2016, та де, до речі, плануємо виступити у наступному році, а вже основна частина музичних робіт проходила на студії SoundPlant у Києві», – розповіли «Нотаткам» учасники SpivOberta.

Наступними пунктами у списку цілей колективу значиться видання дебютного повноформатного альбому та виступ на вищезгаданому SXSW 2017 у березні, а серед глобальних завдань хлопці виділяють для себе популяризацію української музики у колах не тільки вітчизняних, а і закордонних меломанів. Слідкуйте за новими звершеннями SpivOberta у соціальних мережах!

SpivOberta – Gone Your Way

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *