SpivOberta – Davni Promeni
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

SpivOberta – Davni Promeni (EP)

Після нещодавніх музичних мандрівок до Сполучених Штатів Америки, учасники молодого гурту SpivOberta чудово зрозуміли, що така динамічна, мелодійна, коли весела, а деколи сумна музика є тільки в українському фольклорі. І тому саме народна творчість була покладена в основу їхнього нового міні-альбому Davni Promeni, однією з цілей якого є ознайомлення закордонного слухача з вітчизняним традиційним мелосом.

«Ідея запису альбому української народної музики з’явилась після нашого виступу на фестивалі SXSW 2017, де ми виступали разом з DakhaBrakha та іншими відомими командами. Головна мета EP-релізу Davni Promeni полягає у наданні українським народним пісням нового дихання, а також популяризації нашої народної музики, зокрема серед американської публіки», – кажуть хлопці з тріо SpivOberta.

Студійну роботу над міні-платівкою було розпочато у травні 2017 року, на столичній студії звукозапису AV Sound, а вже сьогодні вітчизняні й закордонні меломани мають чудову можливість ознайомитися з її результатами. Стосовно подальших творчих планів, то наразі SpivOberta планують ближче до осені зайнятися зйомками офіційного кліпу, а також записати порцію нових, на цей раз авторських пісень. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: SpivOberta – Davni Promeni

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *