SOWA - Дім
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SOWA – Дім (Відео)

Співачка SOWA (Діана Горбяк) у своїй новій пісні розповіла про «Дім», який втратила під час війни. За словами виконавиці, на слухачів у ній чекають глибокі сенси та метафори, любов до своєї країни та незламність.

SOWA: «Пісня «Дім» вже на всіх музичних платформах! А також, окрім пісні, ви можете побачити лірик відео із картинами, на яких зображені міста нашої країни. Кожна картина є намальованою моїм талановитим двоюрідним братом Віталієм Хотинським – дякую тобі за творчість!

SOWA - Дім

Для мене, як для автора важливе кожне слово та його значення у власному творінні. Пісня «Дім» була написаною вже декілька місяців тому. Ці рядки були створені саме в момент, коли відомі люди замовчувало трагедії спричинені країною агресора-росії. Знаєте, є таке прислів’я: «Мовчання-золото». Так от, тут, мовчання немає гідності.

Інколи «Відомі люди», які мають вплив у суспільстві, не роблять нічого, аби зупинити, відкрити правду, допомогти. В той час, як прості люди, просто населення, не маючи такої великої аудиторії, не маючи гучного ім’я, стають провідниками, тому що боряться за правду, не боячись наслідків своїх слів, тому що найстрашніше вже відбулось.

Краще бути «сріблом» але з власним голосом. Аніж «золотом», яке з-за мовчанням протікає смолою…

Переходь на мій YouTube канал, дивись та коментуй. Буду вдячна за Вашу підтримку та поширення! Гарного прослуховування».

SOWA – Дім
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *