Sova – Медузи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sova – Медузи (EP)

Молодий рок-гурт Sova нещодавно змінив не тільки формат написання назви (у минулому вона виглядала як С.О.В.А.), а і тривалість своїх нових релізів. Відтак, після декількох попередніх авторських синглів, музиканти презентують загалу свій новий студійний міні-альбом «Медузи», робота над яким проходила на студії звукозапису Khmelburg Underground Studio у місті Хмельницький. Свіжий EP вмістив у себе шість нових композицій гурту загальною тривалістю трохи більше двадцяти хвилин та, за словами учасників команди, став для них дуже важливим етапом у творчій діяльності. Обкладинку релізу розробив молодий художник Дмитро Назаренко, який, до речі, раніше створював візуалізації для «Нотаток».

«Абсолютно всі пісні альбому «Медузи» є надзвичайно знаковими для нас, тому що саме у них розкривається наш внутрішній світ за допомогою слів, та внутрішня енергія за допомогою музики. Головна ідея даного міні-альбому – це боротьба за своє власне світосприйняття, позбавлене шкідливого впливу різних, як ми їх називаємо, «медуз», які своїми щупальцями іноді хочуть залізти просто в душу. Під час роботи над цим релізом ми намагалися віднайти саме своє звучання і на нашу думку нам це вдалося», – ділиться з читачами «Нотаток» вокаліст гурту Sova Сергій Олійник.

Станом на зараз Sova активно займається гастрольною діяльністю: в найближчих планах команди значаться виступи у Хмельницькому, Львові та Житомирі, де окрім музики, хлопці намагатимуться донести свою енергетику до присутніх, у тому числі через живе спілкування. Окрім того, на цих концертах гурт матиме чудову можливість випробувати нові пісні, які з часом стануть основою його майбутнього релізу.

Sova – Медузи

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *