Сонце В Кишені – Ти є в мені
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Сонце В Кишені – Ти є в мені (Кліп)

Музиканти черкаського гурту «Сонце В Кишені» присвятили своє нове позитивне відео «Ти є в мені» незабутнім рокам студентського життя, зі всіма його характерними складовими, які ви, напевно що, впізнаєте в ролику. Знімали свій новий кліп музиканти в студентському гуртожитку Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Режисерську роботу виконав тандем молодих спеціалістів до якого увійшли Дмитро Джулай та Надія Швадчак. Фронтмен формації «Сонце В Кишені» Олександр Дубина розповів, що вважає кліп на пісню «Ти є в мені» справжньою кульмінацією кращих молодих студентських років та влучним відображенням пов’язаних із ними емоцій. Окрім того він зазначив, що колектив готується наживо презентувати свій новий сингл на сьогоднішньому, спільному з гуртом «Фіолет» концерті в рідному для музикантів місті Черкаси. Деталі цієї зустрічі за посиланням.

Окрім того надуємо вам, що почути цю та інші композиції «Сонця В Кишені» ви зможете також у Києві: за участі черкащан незабаром відбудеться великий сольний концерт іншого молодого гурту «Теорія Простору», який ми вже анонсували вам раніше. Не пропустіть та долучайтесь до зустрічі ВКонтакті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *