Сонце в Кишені - 21 Грам (EP) + Наживо
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Сонце в Кишені – 21 Грам (EP) + Наживо

Віднайти самого себе, своє призначення та особливу мету – це, напевно, є найважливішим завданням кожної людини як індивіда у нашому всесвіті. І коли зробити це вдається досить швидко, можна відчути справжнє щастя та гармонію, яких часто-густо не вистачає у просторі безмежних міських вулиць, облич та повсякденної метушні. За словами учасників молодого черкаського гурту «Сонце в Кишені», своє істинне призначення вони вже збагнули і наразі активно їм займаються, пишучі нові пісні, видаючи релізи, виступаючи перед вдячною публікою та просто співаючи.

Назву колективу обрали з рядків вірша українського поета, прозаїка, та літературознавця Богдана-Ігоря Антонича, творчість якого, за словами вокаліста гурту Олександра Дубини, супроводжує його по життю, постійно дивуючи, надихаючи та змушуючи вчергове нею захоплюватись.

Протягом 2014 року хлопці активно працювали над своїм першим релізом – дебютним максі-синглом «21 грам», який вмістив у себе шість авторських композицій «Сонця в Кишені». Цю назву також обрали невипадково, адже коли людина полишає цей світ, її фізичне тіло стає легшим саме на 21 грам. Кажуть, що стільки важить людська душа. Такою назвою учасники гурту прагнули максимально відобразити щирість та відкритість своєї музики. Додамо, що ви можете підтримати молодий гурт, придбавши собі власний примірник максі-синглу на компакт диску, скориставшись для цього формою замовлення на офіційному сайті формації.

[fap_track id=”6054″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Також зовсім нещодавно музиканти виклали у мережу ще один свій п’ятитрековий EP «Наживо», який було записано 14 лютого 2015 року на черкаській студії Studio23 у live-форматі. Долучайтесь до офіційної спільноти молодого колективу ВКонтакті, та будьте в курсі останніх новин «Сонця в Кишені».

[fap_track id=”6056″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *