Сьомий Доказ – Морок
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Сьомий Доказ – Морок (Сингл)

Маємо з вами чудову нагоду спостерігати за відродженням запорізького doom /underground гурту «Сьомий Доказ»: вперше за 10 (!) років музиканти оприлюднили у мережі свій новий атмосферний сингл, що отримав назву «Морок». Свіжий трек команди було записано та зведено цього місяця на студії Minor Music Independent Production.

За цей тривалий період затишшя колективу, кожен учасник «Сьомого Доказу» не полишав музичної діяльності та грав у різних (інколи навіть кардинально) стилістичних напрямках та жанрах. «Я написав цей трек дуже швидко, бо натхнення прийшло неочікувано. Справа в тому, що «Сьомий Доказ» не випускав нових пісень вже багато років. Ми, як артисти, давно граємо іншу музику. Але, відчувши у собі форму і концепцію нової пісні, стало зрозуміло, що це саме «Сьомий Доказ» з його особливою містичною складовою. Тому було прийнято рішення випустити цей трек, який, можливо, стане початком нової історії гурту», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту Pat Seventhproof.

Нагадаємо, що період творчої активності гурту тривав з 2002 по 2005 роки, після чого проект було заморожено на невизначений термін. Окрім того, минулого 2014 року команда відіграла своєрідний концерт-відродження, де було зіграно старі пісні в оновленому аранжуванні. До речі, зараз у планах учасників «Сьомого Доказу» також присутня ідея записати старі треки на новий лад, але звісно ж, у пріоритеті у них лишається зовсім новий матеріал.

На сам кінець поділимося із вами інформацією про те, що зовсім скоро запорожці планують зіграти акустичний концерт в ефірі одного з українських телеканалів, тож слідкуйте за новинами і анонсами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *