SomeLines – Вперед
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

SomeLines – Вперед (Лірик-відео)

Учасники київського поп-рок гурту SomeLines презентували новий мотиваційний сингл «Вперед», доповнивши його також супровідним лірик-відео. За задумом музикантів, їхня легка світла пісня має спонукати слухачів розслабитись та згадати про найзаповітніші мрії, а ще задатися важливим питанням, чому ж ці бажання досі не втілені у життя.

«Ми це зробили! Наш новий трек «Вперед» вже у відкритому доступі! Якось після одного емоційного концерту, який мене сильно надихнув, я задумався над тим, що давненько вже не писав нічого. Згадуючи основні етапи свого життя, аналізуючи досягнене і не досягнене, я взяв гітару і народилась пісня «Вперед». Це наш україномовний сингл про те, що не ніколи не варто здаватись та зраджувати своїй мрії – лише вперед, вперед до їх здійснення. Слухайте і діліться враженнями», – поділився історією лідер гурту SomeLines Кирило Семененко.

За словами музикантів, найближчим часом вони планують знімати на пісню «Вперед» офіційний кліп, а також продовжити студійну роботу над наступними авторськими синглами. Окрім того, нещодавно стало відомо, що гурт SomeLines підписав контракт з відомим українським лейблом Moon Records, завдяки чому сингл «Вперед» зовсім скоро можна буде віднайти на цифрових майданчиках iTunes, Google Play та інших.

Українська музика: SomeLines – Вперед

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *