Христина Соловій & Жадан і Собаки – Серце
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Христина Соловій & Жадан і Собаки – Серце (Кліп)

До вашої уваги нашуміла робота Христини Соловій та Сергія Жадана (у складі гурту «Жадан і Собаки») під назвою «Серце». Ця новинка одразу ж після свого релізу почала отримувати статус скандальної, зокрема через локацію зйомок (церква святого Андрія Первозванного у Львові) та одностатеві поцілунки у кадрі, що, здавалось би, поєднати достатньо складно.

Власне, глядачі кліпу Христини та Сергія умовно поділилися на два табори – на тих, хто говорить про образу почуттів віруючих, та тих, хто все ж таки оцінив візуальну красу церкви як складову ідеї відео, де кохання є основоположною частиною християнства. Це, звісно ж, викликало гарячі дискусії у мережі, що дозволило роботі піднятися на ТОПові позиції у YouTube.

Христина Соловій & Жадан і Собаки – Серце

До речі, священнослужителі також почали критикувати кліп «Серце» через візуалізацію одностатевих відносин та пропаганду “антихристиянських цінностей”. Вони навіть звернулися до Христини Соловій та Сергія Жадана з проханням видалити відео зі сервісу YouTube, але поки що реакції від виконавців не було.

Представники церкви св. Андрія Первозванного зауважили, що все те, що вони побачили у кліпі, дуже відрізняється від початкового сценарію, який було погоджено із ними, та на підставі якого було видано дозвіл на зйомку.

Христина Соловій і Жадан – Серце

Авторство слів новинки належить Сергію Жадану, а музику створила Христина Соловій, що відчувається. Самі артисти дуже лаконічно коментують свою спільну роботу, не говорячи про скандал навколо неї: «Презентуємо вам відверту та зрозумілу історію двох закоханих, в основу якої покладено відданість та сміливість».

Христина Соловій & Жадан і Собаки – Серце

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *