Христина Соловій – Стежечка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Стежечка (Кліп)

Молода та водночас популярна співачка Христина Соловій оприлюднила на своїй YouTube-сторінці нове відео до пісні «Стежечка» (на слова Івана Франка із авторською адаптацією виконавиці), яка стала саундтреком української стрічки «Крути 1918». Власне, у кліпі глядач може побачити кадри з цього фільму, а також окремо відзняті плани із Христиною. Режисером даного ролика та, відповідно, фільму виступив Олексій Шапарєв.

За словами Олексія, коли він, разом із іншими творцями стрічки, міркували стосовно музичного супроводу фільму, вони дійшли думки, що завдяки проникливому жіночому вокалу можна глибше показати та ще краще підкреслити драматичну лінію сюжету. І першою співачкою, яка спала їм на думку, була якраз Христина Соловій, в результаті чого її композиція «Стежечка» стала офіційним саундтреком кінокартини «Крути 1918».

Презентація нової музичної роботи символічно відбулася вчора, 22 січня 2019 року, у День соборності України. «Ця композиція була написана близько п’яти років назад, а її текст взагалі у минулому сторіччі. Це дуже хвилююче, що саме у День соборності України, їм судилося зійтися в єдиному часі та просторі, ставши супроводом фільму «Крути 1918», – коментує Христина Соловій.

Виконавиця також розповіла, що давно мріяла написати саундтрек до кінострічки, що посилилося після того, як вона почала захоплюватися саундтреком у виконанні Святослава Вакарчука до фільму «Украдене щастя», створеним за мотивами драматичного твору Івана Франка.

Що стосується самого фільму про сумнозвісну баталію між чотирма сотнями київських курсантів та чотирьохтисячним підрозділом Червоної гвардії, то його презентацію заплановано на 7 лютого. Варто відзначити, що крім пісні «Cтежечка» у фільмі прозвучить ще одна композиція у виконанні Христини Соловій з репертуару гурту «Океан Ельзи».

Христина Соловій – Стежечка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *