СолоДощів - Я вдома
Матеріали, Популярна музика, Релізи

СолоДощів – Я вдома (Альбом)

Друзі, пропонуємо вашій увазі чергову порцію класної української музики зі стародавнього міста Лева, де місцевий молодий гурт «СолоДощів» презентував свою першу повноформатну платівку під назвою «Я вдома».

Музично-акустичне тріо виконує чуттєві авторські композиції під акомпанемент гітари та губної гармошки, а також із використанням американського народного музичного інструменту – казу. Початково колектив існував у форматі дуету, у складі якого значились два друга – Андрій Метелля та Олег Дзюбанський, які на момент своєї зустрічі були учасниками інших гуртів. Проте поімпровізувавши, хлопці вирішили не припиняти свої спільні музичні експерименти та створили власну творчу одиницю, назвавши її «СолоДощів». Трохи пізніше до новоствореної формації приєдналась також бек-вокалістка Олена Левицька.

І от нарешті слухачі мають змогу ознайомитись із першим вагомим творчим доробком «СолоДощів», який складається з дванадцяти авторських ліричних композицій. Наразі платівка «Я вдома» знаходиться у вільному доступі в Інтернеті, а вже найближчим часом зявиться на прилавках музичних крамниць України. Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках «СолоДощів» ВКонтакті та Фейсбуці.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Битий архів. Перезалийте новий.
    Дякую за ресурс.

  2. Антон says:

    А я норм скачав, дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *