СолоДощів – ПерекотиКамінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

СолоДощів – ПерекотиКамінь (Сингл)

Львів’яни з гурту «СолоДощів» днями презентували своїм прихильникам нову «приблюзовану» пісню під назвою «ПерекотиКамінь», яка змальовує оказії з життя вибухонебезпечних стосунків пари, що з часом зайшли у глухий кут. За словами музикантів, не дивлячись на те, що ця композиція була написана в далекому 2012 році, саме вона наразі якнайкраще демонструє оновлене звучання формації, пов’язане зі змінами у складі. Є у цьому певна закономірність – «ПерекотиКамінь» першою з’явилася у репертуарі молодого гурту, а сьогодні стала першим оприлюдненим треком після реформації команди.

«Ця пісня про стосунки, які можуть з легкістю довести вас до божевілля, і фінал яких дарує лише свободу. Викидайте непотріб зі свого життя», – йдеться в анотації до свіжої композиції.

Записували свій новий трек учасники «СолоДощів» на тернопільській студії Шпиталь Рекордс під чутким керівництвом Лесика Omadada. Окрім того, музиканти зазначили, що в напрямку, подібному до стилістики пісні «ПерекотиКамінь» варто очікувати і весь наступний музичний матеріал, який з часом складе основу майбутнього студійного альбому. Нагадаємо вам, що в активі колективу вже значиться дебютна повноформатна платівка «Я вдома», з якою ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *