СолоДощів – Паперове Життя
Матеріали, Популярна музика, Релізи

СолоДощів – Паперове Життя (Сингл)

Ніколи не грузнути у буденному нашаруванні безкінечних проблем бажають всім прихильникам сучасної української музики учасники львівського гурту «СолоДощів» у своєму новому синглі під назвою «Паперове Життя». Ця остання у 2015 році композиція колективу, з рештою, як і її попередниці, записувалася на студії «Шпиталь Рекордс» під професійним наглядом Лесика Omadada.

У назву композиції «Паперове життя» музиканти заклали поняття нудного та практично аморфного існування людини, добровільне виключення зі списку зацікавлень майже всіх раніше важливих пунктів та постійні хованки у власній зоні комфорту. Це і набридла робота, і життя за розкладом, і все те несказане та невтілене, що мало би приносити радість у життя. «Наша нова композиція «Паперове життя» про людей і для людей, про наші паперові літаки, які ми зобов’язані з часом відпускати, отримавши натомість відчуття сміливості, безмежного шаленства та особливої дитячої безпосередності», – йдеться в анотації.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому львів’яни презентували громаді дві інші нові композиції, з якими ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням. Всі вони, разом з новопредставленим треком «Паперове життя» мають увійти у майбутній студійний long-play «СолоДощів», який побачить світ наступного 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *