СолоДощів – Акварель
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

СолоДощів – Акварель (Сингл)

Не встигли всі поціновувачі творчості львівського гурту «СолоДощів» додати до аудіозаписів нову композицію «ПерекотиКамінь», як на них вже очікував ще один приємний музичний сюрприз – сьогодні зранку музиканти оприлюднили у мережі наступний свіжий трек під назвою «Акварель».

«Ця пісня про любов. Це ще одна пісня, про ще одну любов» – написали в анотації учасники «СолоДощів». Автором слів та музики новопредставленої композиції виступив лідер гурту Андрій Метелля, а записували її музиканти вже характерно для себе на тернопільській студії Шпиталь Рекордс під керівництвом Лесика Драчука.

«Пісня народилася у березні 2015 року і я одразу хотів її тоді записати, та в силу певних обставин вдалося це зробити лише восени. Думка, яку я хотів донести слухачам: щоб би не траплялося у житті, ви завжди маєте продовжувати любити і змінюватися на краще» – розповів «Нотаткам» вокаліст «СолоДощів».

Додамо, що «Акварель» – це ще одна частинка майбутнього студійного альбому львів’ян, яка стала доступною для ознайомлення всім охочим українським меломанам. Слідкуйте за новинами від гурту та не пропустіть наступні релізи!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *