сольник Тері Фао
Анонси, Матеріали

Анонс: Дебютний сольник Тері Фао

Гурт «Тері Фао», представники нової хвилі української електронної музики, помаленьку, але впевнено просуваються у процесі роботи над своїм новим альбомом, та вже зараз готові презентувати його пісенний матеріал наживо. Відтак, музиканти запрошують усіх шанувальників романтичного інді та new-wave відвідати їхній великий сольний виступ, що відбудеться восьмого червня у столичному клубі Mezzanine (Київ, вул. Нижньоюрківська, 31). Квитки вже у продажу!

«Агов! Я нарешті надумав записати повноцінний альбом та хочу його зіграти вживу. Для цього я, власне, і замутив сольний концерт 8 червня у Mezzanine. І до речі, квитки вже у продажі на Concert.ua, тому запрошую і чекаю всіх охочих танцювати і просто кльово потусуватись на своєму виступі», – каже фронтмен «Тері Фао» Тарас Підкуймуха.

У якості анонсу зазначимо, що перша пісня зі згаданого Тарасом альбому вже зовсім скоро має опинитися в інтернеті у вигляді окремого синглу, тож слідкуйте за подальшими новинами у соціальних мережах. А що стосується попередніх творчих напрацювань «Тері Фао», то познайомитися з ними ближче ви завжди маєте змогу на сторінках «Нотаток».

Придбати квитки
Тері Фао у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *