Social Classes - Альбом + відео
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Social Classes – Альбом + відео

Пропонуємо вам ознайомитись із творчістю молодого та перспективного melodic-rock гурту Social Classes з Києва, який за достатньо короткий часовий проміжок свого існування встиг напрацювати досить солідний творчий гандикап – хлопці мають у своєму доробку EP-реліз, повноформатний альбом Made in Kiev, дебютний кліп на пісню «I Нiби» та декілька окремих синглів.

Платівка «Unplugged. Made in Kiev» побачила світ у 2014 році та є за своєю суттю дводисковим digi-pack виданням. Перший CD вмістив у себе одинадцять авторських композицій Social Classes у мінімалістичному форматі запису – тут ви почуєте акустичну гітару, перкусію, бас, клавішні, вокал у чистому вигляді та речитатив. На другому ж компакті розмістилися три, записані в повному складі треки: «Розум», «Не про нас» і «Сирени». Обкладинку альбому Made in Kiev прикрашає картина відомого письменника-сатирика та художника Леся Подерв’янського, з яким, до речі, Social Classes зробили окремий художньо-музичний проект під назвою «Музично-творча Імпреза «Герої Нашого Часу або Гудбай Кацапстан». Як зазначав вокаліст гурту Артем Бурба, багато пісень гурту, у першу чергу соціально-тематичних, були написані під впливом творів Леся і саме через це музиканти вирішили запропонувати йому творчу співпрацю, яка з рештою переросла у великий окремий проект.

[fap_track id=”6663″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Серед інших досягнень колективу можна виділити пісню «Розум», яку було обрано офіційним гімном Чемпіонату України з баскетболу 3х3. «Я дуже радий популяризації баскетболу в Україні, – розповідає Артем, – адже мене також багато чого пов’язує з цією грою. Сподіваюсь, спортсмени будуть грати ще яскравіше під акомпанемент нашої пісні, викладаючись на повну та проживаючи у грі ціле окреме життя».

Теґи: Українська музика, український рок, Social Classes

Дебютний кліп на пісню «I ніби» Social Classes презентували на першу річницю Майданівських противостоянь, а головну роль у ньому виконала відома активістка Олександра Рязанцева, яка свого часу разом з іншими діячами та журналістами потрапила до полону кримського «Беркуту». «Для мене дуже важливо, щоб про події на Майдані пам’ятали. Три найкривавіших дня – 18, 19, 20 лютого – я була медиком на передовій. Ми витягали хлопців з Інститутської. І один хлопець, якого пізніше було зараховано до Небесної сотні, Роман Гурик, врятував тоді мені життя… Історія героїні кліпу і моя дуже схожі, адже вона так само як і я зреклася звичного комфортного життя у відчайдушному прагненні допомогти нашим хлопцям на сході», – розповіла дівчина. Втілити цю драматичну історію у життя музикантам допомогли режисер Владислав Кочатков та оператор Дмитро Пшець.

Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту Social Classes на офіційних сторінках спільнот у соцмережах ВКонтакті та Фейсбуці, а також приходьте на живі виступи команди.

Теґи: Українська музика, український рок, Social Classes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *