Soche'vichek - Друг
Кліпи, Популярна музика, Релізи

Soche’vichek – Друг (Відео)

До вашої уваги дебютна робота «Друг» співачки та авторки пісень Яни Сочевічек, яка працює під ім’ям Soche`vichek.

Soche’vichek – це музичний проєкт Яни Сочевічек, яка в минулому працювала з артистами в ролі піар та концертної менеджерки, пізніше опанувала професію фотографа, а рік тому, опинившись в Італії через повномасштабну війну, почала писати та виконувати власні пісні. Живучи в маленькому італійському містечку, вона почала робити все сама як вміє, щоб розвиватися в творчому напрямку. Сьогодні співачка постійно займається вокалом, працює над собою, опановує процес зйомки відео до власних пісень, монтує контент та займається активним просуванням пісень на своїх сторінках в соціальних мережах.

«Пісня “Друг” про пошук шляхів покращення, в якій ситуації ти б не опинився, де б не був, що б не втратив. Про прийняття та дозвіл бути там, де повинен, а не там де хочеться. Про самопоміч та вміння бути на самоті. Про пошук світла серед темряви, щоб розквітнути знов…

Я її зробила маючи ті можливості, ресурси, навички, які є на сьогодні в мене. Вона чесна, вона про почуття, пережиті мною, дуже сумна, але жива і справжня. Мені неймовірно страшно це робити, але дуже хочу, щоб вона жила, летіла, не зупинялася стільки скільки їй судилося», – коментує Soche’vichek.

Soche'vichek - Друг

Відео до пісні співачка зняла самостійно. Ось що вона розповіла про це: «Це моє перше відео! Перше відео, в якому я знялася; перше відео, яке я зняла сама; перше відео, яке я сама змонтувала, відео на першу мою пісню. Коли я пишу про це, я згадую фразу, яка допомагала мені рухатися вперед: « Якщо не знаєш, що робити, то роби хоч щось». Зробила, що могла, і сьогодні радію тому, що є.

Не знаю, чи є сьогодні сенс в тому, щоб знімати повноцінні відео до пісень, але мені хотілося підтримати пісню таким чином та створити певну атмосферу. Сьогодні я розумію, що це прекрасний досвід, який багато чому навчив мене в цих процесах та завдяки цьому маю наснагу знімати, вчитися робити це краще».

Soche’vichek – Друг
Музичні платформи | Facebook | Instagram | TikTok

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *