Снохода - До мавки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Снохода – До мавки (Кліп)

Львівський indie-артист на псевдо Снохода презентував свою дебютну пісню «До мавки» у супроводі музичного кліпу. Концептуально дана робота натхненна образом мавки з української міфології.

За словами автора, на аранжування його пісні повпливав відомий колектив Muse, а звуковий дизайн увібрав елементи з творчості The Do та Agar Agar. Музика/текст: Снохода.

Нова робота розповідає про блукання в містичному лісі – на межі сну та дійсності, на перетині небезпеки та жаги, з метою дістатися омріяної музи або ж смертельної сили.

Музична частина пісні була створена ще в березні-квітні 2022 року і спершу це була просто демо-композиція, а саме – чергова домашня робота на курсі музичного продакшину від Vedel School у Львові. На противагу цьому, робота над текстом та концепцією йшла значно довше, та завершилася лише безпосередньо перед релізом. Власне, ідея пісні була натхненна давнім захопленням автора – міфологією в українській культурі та безпосередньо фігурою мавки.

Проте, спираючись не на літературний спадок чи поетичні адаптації, а на бачення її образу через етнографічну призму. Саме праці етнографів, що досліджували українську міфологію і стали рушійною силою, яка відшліфувала ідею у завершений твір. Серед цих праць:

  • “Світогляд українського народу. Ескіз української міфології” – Іван Нечуй-Левицький
  • “Нарис української міфології” – Гнатюк В.
  • “Колись русалки по землі ходили…” – Юлія Буйських.

Снохода - До мавки

Фото акторки – фотографиня Аліна Белоголова. Фото артиста – фотографиня Олександра Орчакова.

Режисером кліпу «До мавки» виступила Марія Гамуля, а головну жіночу роль у кадрі втілила Катерина Смірнова. Зйомки проходили у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові.

Марія Гамуля: «Щодо кліпу, то виключно любов до фільмів жахів та захоплення феноменом снів народили ідею зобразити взаємодію між реальним та потойбічним світами. Головною локацією було обрано музей, бо де, як не там, одночасно співіснує декілька вимірів».

Цікаво, що дебютну пісню тепер можна придбати на аудіокасетах з лімітованої серії лише з 10-ти екземплярів. Весь прибуток по розпродажу касет Снохода перенаправить на підтримку ЗСУ.

Снохода – До мавки
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Снохода says:

    Вдячний за згадку❤

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *