Сніжний Олень – Океан ніжності та любові
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сніжний Олень – Океан ніжності та любові (Добірка пісень)

«Сніжний Олень» – це новий творчий тандем акторки Сніжани Єгорової та композитора Дмитра Оленича, які творять у стилі кроссоувер, поєднуючи звучання симфонічного оркестру, відтінки голівудської кінематографічної музики та акторське пісенне виконання. Наразі автори проекту записують музичну частину для мюзік-фентезі «Океан ніжності та любові» і вже готові поділитися зі слухачами частиною спільного матеріалу.

«Мюзикл «Океан ніжності та любові» знаходиться на етапі створення, ми зараз записуємо музичну частину, поступово вибудовується драматургічна частка. Проект ще не видано, ми ще в процесі, але вже тепер нам є що показати. Ми із Сніжаною давні друзі, але вона не знала, що я, окрім активної продюсерської діяльності, веду ще й композиторську. Якось я заїхав до Сніжани в гості з піаніно на новорічні свята, аби поділитися гарним настроєм, показати свою творчість. І саме в ході такого мого перформенсу у неї виникла ідея створити фентезі «Океан ніжності та любові». Їй дуже сподобалися мої пісні, ми відібрали для проекту частину творів, частину я написав останнім часом. У нас відбувається творчий процес, який дозволяє відчути життя по-справжньому, відчути себе в цьому житті і своє призначення, своє щастя», – розповів «Нотаткам» Дмитро Оленич.

Композитор також зауважив, що «Сніжний Олень» тільки-но народився і надалі буде рости і розвиватися, адже має для цього все – творчий та духовний потенціал. «Після проекту «Океан ніжності та любові», напевно, будуть нові проекти. Головне, щоб «Сніжний Олень» впевнено біг вперед і був щедрий до всіх на своєму шляху», – додав Дмитро.

Сніжний Олень – Океан ніжності та любові

Завантажити у mp3
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *