SMLSKP – Турборежим
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

SMLSKP – Турборежим (Сингл)

Сьогоднішній день вже станом на зараз видається достатньо продуктивним стосовно релізів найрізноманітніших жанрів сучасної української музики, тож наразі ми пропонуємо до вашої уваги черговий сингл від хіп-хоп проекту SMLSKP під назвою «Турборежим». Запис свіжого треку відбувався на студії JDI Records, зведення накопиченого матеріалу: 5E Records, музика: BEATSYSTEMS.

«Турборежим» – це майже класична розповідь про людей, що понад усе прагнуть підкорити столицю. Втім, лише одиниці отримують те, на що сподівались, а для більшості ця місія обертається справжнім кошмаром. «Київ – наше третє місто! Тож нам не звикати до переїздів і зйомних квартир, не кажучи вже про нових людей. Найважче – призвичаїтись до того шаленого ритму, в якому доводиться постійно перебувати. Однак, швидко – це не завжди означає добре. Гадаю, в цьому темпі більшість якраз і втрачає суть, перестає вірити у себе. Мабуть, «Турборежим» – це пісня про те, що головне аж ніяк не швидкість, а, скоріше, напрямок руху», – кажуть нашому сайту учасники SMLSKP.

Водночас музиканти зазначають, що наступні новинки від SMLSKP не змусять себе чекати дуже довго, і для того щоб дізнаватися про них найпершими, пропонують підписатися на свій офіційний SoundCloud-канал.

SMLSKP – Турборежим

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Pro100yuriy says:

    Дай трек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *