SMLSKP – Летіти Вниз
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

SMLSKP – Летіти Вниз (Сингл)

Представляємо для вашої уваги творчість реп\хіп-хоп проекту SMLSKPСмолоскип») та зокрема їхній новий авторський сингл «Летіти Вниз», який нещодавно з’явився у всесвітній мережі. SMLSKP – це ідейне продовження музичної діяльності гурту «Синдикат Свободи», до складу якого, як і раніше, входить двійко МС-однодумців з міста Сміла, що на Черкащині. У роботі над згаданим синглом хлопцям допомагала їхня добра подруга Олена під псевдо Al.kaida.

«Цей «Смолоскип» буде завжди горіти, тим паче, у супроводі чарівного вокалу Олени… «Летіти Вниз» – це сума відчуттів, знайома більшості з нас. Постійне протистояння нашого внутрішнього світу з непростою реальністю сьогодення, в якій так легко загубити себе. Це й одвічна погоня за успіхом, за взірцем, що часто-густо відбувається у незнанні того, хто все ж таки є тим самим ідеалом. Часом у цій гонитві ми просто забуваємо, хто ми такі», – розповів «Нотаткам» учасник проекту SMLSKP Богдан Тринько.

Трек під назвою «Летіти Вниз» став для SMLSKP справжнім символічним поверненням в українську реп-гру, тож зовсім скоро, прихильники даного музичного напрямку в праві розраховувати на подальші прем’єри від гурту. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Simon says:

    Очень качественный и красивый трек! С радостью добавил бы альбом этой группы в свою фонотеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *